AGENTS.LV
| Kontakti | Serviss | Partners | Vietnes karte
    
  Katalogs  
  Mans konts  
  MANS GROZS  
 Meklēt:      UZLABOTĀ MEKLĒŠANA   

  

      

 Plastikas durvis, logi, starpsienas
PLASTMASAS KONSTRUKCIJAS
Kvalitāte, kas atbilst visaugstākajām prasībām!

   Plastmasas logi ir lēti ekspluatācijā, jo tos nevajag krāsot. Nomainot vecos logus uz jauniem, būtu vēlams pasūtīt loga komplektācijā ventilācijas sistēmu, bet standartā logi ir aprīkoti ar mikrovēdināšanas pozīciju.
Novērtējiet mūsdienīgo logu un durvju priekšrocības no REHAU profilu sistēmām.

   Būtiskākā atšķirība - plastmasas profili ir ne tikai ekonomiskāki, bet arī daudz izturīgāki pret ārējās vides ietekmi, mehāniskiem bojājumiem, kā arī neprasa speciālu kopšanu. Agents.lv piedāvā dažāda veida plastmasas profilu logus, durvis, starpsienas un norobežojošās konstrukcijas iekštelpām ar bagātīgu krāsu gammu.
Plastmasas logs ar selektīvā stikla paketi ir optimāls risinājums dzīvoklim, privātmājai vai birojam, industriālām telpām.

   Augsto tehnoloģiju ideja, kas ir RAU-FIPRO šķiedru kompozītmateriāla pamatā, ir inovācija visā būvniecības nozarē. Pēc tās sākotnējās izmantošanas aviācijas un Formulas 1 nozarē, šķiedru kompozītmateriāli ir veiksmīgi ieviesti logu ražošanā. Augstākā līmeņa profila konstruktīvā stabilitāte ļauj sasniegt jaunus standartus, ļauj ražot lielus stiklotos laukumus, saglabājot dizaina smalkumu, kā arī ļauj uzlabot siltumizolācijas rādītājus, saskaņā ar jaunākajām arhitektūras tendencēm.
   Agents.lv piedāvā uz iekšu un uz āru veramus logus, durvis, bīdāmās un salokāmās durvis zema energo patēriņa un pasīvajām ēkām. GENEO sistēmas ir piemērotas projektiem, kuros nepieciešami verami un gāžami logi un balkona durvis. NORDIC DESIGN PLUS ir uz āru verami, apgriežami un sāniski griežami logi. Agents.lv piedāvā arī RAU-FIPRO bīdāmās durvis ar grīdā iebūvējamu slieksni papildus ērtumam. Piemērota objektos, kur nepieciešams apvienot dzīvojamo zonu ar dārzu vai terasi, kā arī sabiedriskām ēkām, atbilstoši zemo sliekšņu piekļuves prasībām.
   Plastmasas logi un durvis:
  • veramie logi - DREH;
  • atgāžamie logi – KIPP;
  • veramie, atgāžamie logi - D/K ;
  • atgāžami bīdāmie logi - PASK;
  • veramās durvis;
  • atgāžami bīdāmās durvis balkonam, terasei - PASK.
   Izejmateriālu piegādātāji: Gealan (PVC profilu sistēmas), Siegenia (furnitūra).
   Piedāvājam divas profilu sistēmas:
  • GEALAN S3000 - trīskameru profils ar iebūves dziļumu 62mm;
  • GEALAN S 8000 – seškameru profils ar iebūves dziļumu 74mm.
   
S 3000 profila sistēma S 8000 (uzlabotā) profila sistēma
   Plastmasas logu risinājumu daudzveidību nosaka arī to izgatavošanai izmantotā profila krāsa un kameru skaits. Piedāvājumā trīskameru un seškameru profilu sistēmas. Seškameru profila sistēmas siltumizolācija salīdzinājumā ar trīskameru profilu uzlabota aptuveni par 20 - 25%, kā arī noapaļotas formas stikla līstes padara loga dizainu pievilcīgāku.
   Gealan profili ir piedāvāti plašā krāsu gammā ar no ārpuses virsmā iestrādātu akrilu un daudzveidīgu koka struktūras imitāciju, gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Izmantotā furnitūras nodrošina labas ventilācijas iespējas.
   Izvēloties plastmasas konstrukcijas ar paaugstinātām siltumizolācijas īpašībām, ieteicams tās komplektēt ar siltumizolējošu stikla paketi, kurai siltumcaurlaidības koeficients ir aptuveni 1,1 W/m2K. Plastmasas logs ar selektīvā stikla paketi ir optimāls risinājums dzīvoklim, privātmājai vai birojam, industriālām telpām.
   Ar akrila palīdzību ir iespējams atrast jaunus arhitektoniski - dizainiskus risinājumus, ēkai piešķirot individualitāti un savdabīgumu. Agents.lv piedāvā krāsainos profilus acrycolor ar unikālām priekšrocībām. Izmantojot speciālu koektrūzijas metodi, divi augstvērtīgi materiāli sakausējas vienā veselā. Pienbalts pamatprofils izgatavots no PVC, kam pa virsu ir pārklāts speciāls krāsaina akrila slānis. Šī procesa rezultātā radusies materiālu kombinācija apvieno sevī abu materiālu labākās īpašības.
Ссылка на дополнительные материалы: (.pdf)
   

gealanlogo.gif     


 Drošiba

Piedāvājam visu veidu elektronisko sistēmu remontu, uzstādīšanu, apkalpošanu, standarta, nestandarta risinājumus, kā arī visa veida automātiku (garāžas, paceļamo, bīdāmo, turniketu, automātiskas barjeras u.c.), kā arī jebkura veida automātisko durvju remontu, apkopi, uzstādīšanu. Kontroles pieejas objektā, signalizācijas, perimetra apsardzes sistēmas, slēdzeņu, durvju avārijas atveršana.

Kā arī atgādinam, ka ja uzstādām mēs, tad dodam garantiju, ka šī sistēma strādās kā viens vesels, nevis kā atsevišķs  produkts!


 Uzmanību!

Uzmanību!!!

Firma-ražotājs atstāj aiz sevīm tiesības uz izmaiņām korekcijā, dizainu un preču komplektācijā. Lūgums salīdzināt informāciju par jums interesējošo preci, ar ražotāja oficiālo mājaslapu vai arī noskaidrojiet konkrētā modeļa specifikāciju pie mūsu firmas menedžera.


        

                            
     |   Kontakti  |   Serviss  |   Partners  |   Vietnes karte